Zavolejte, nebo sjednejte si přímo osobní schůzku: (+420) 723 916 559

thought-2123970_640 Akce, na kterých se setkáme:

1.) Jak být o  rok a 365 otázek úspěšnější? Nový projekt mini – koučink se startem 1.10.2017
Každý den jedna otázka. Všechny se točí kolem životních změn, úspěchu, motivace, inspirace. A ani jedna vás, v to doufám, nenechá v klidu. Cílem otázek je nenásilnou formou vás přimět k tomu, abyste na sobě začali pracovat. Stačí se registrovat na webu k odběru. Váš rok může kdykoliv začít:)

2.) Ovládněte sketchnoting aneb kreativitou k úspěchu – Praha
Sketchnoting (skečnoting) je nový, moderní a velice zábavný způsob, jak si dělat poznámky. Je to kombinace slov, obrázků a obrazců, která vám pomůže lépe zachytit myšlenku, představivost a dokonce vás dovede k novým nápadům! Jeden obrázek vydá za tisíce slov. Přihlásit se můžete zde.

Termíny: 17. 10.2017  v době  18 – 21 hod.

3.) Večery se Zdenkou – měsíční setkávání v Praze.
Večerní setkání pomáhají účastníkům se naučit něco nového, vzájemně inspirovat a postrčit ke změnám. Vyzkoušejí si novou techniku pro vlastní seberozvoj.
Témata předešlých setkání: „Jak překonat vnitřní strach při změnách”, „Vyhoďte z hlavy nepotřebné harampádí – úklid hlavy”, „Jak v sobě probudit kreativitu?”, „Jak dosáhnout svých cílů?”, „Ukaž, co děláš”….Máte chuť přijít? Napište mi na e-mail: info@kouc-koucink.cz nebo se přihlašte k odběru tipů z webu.
Termíny: 2. 11.2017

4.) Jak nastartovat změnu – Youtube kanál
Různé postřehy z koučování, cvičení, tipy na čtení a inspirace z různých zdrojů.

5.) Firemní tréninky a tréninky pro veřejnost.
Aktuální kurzy najdete na webu www.edux.cz.