Zavolejte, nebo sjednejte si přímo osobní schůzku: (+420) 723 916 559

 Workshopy, webmináře a setkání:thought-2123970_640

1.) Ovládněte sketchnoting  – workshopy Praha, Plzeň pro veřejnost
Sketchnoting (skečnoting) je nový, moderní a velice zábavný způsob, jak si dělat poznámky. Je to kombinace slov, obrázků a obrazců, která vám pomůže lépe zachytit myšlenku, představivost a dokonce vás dovede k novým nápadům! Jeden obrázek vydá za tisíce slov. Přihlásit se můžete vč. aktuálních termínů zde.

2.) Jak nastartovat změnu – Youtube kanál
Různé postřehy z koučování, cvičení, tipy na čtení, kreslení – vizuální myšlení a sketchnoting. Připojte se k odběratelům kanálu.

3.) Firemní tréninky.
Aktuální kurzy z oblasti prodejních dovedností, komunikace a kreativity – vizuální myšlení/sketchnoting najdete na webu www.edux.cz.

4.) Individuální Skype výuka – Sebepoznání pro ženy (obsah)

Skype koučink Sebepoznání pro ženy vám pomůže zmapovat vaše potřeby. Víte, v čem tkví tajemství vašeho úspěchu? V čem se skrývá váš potenciál? Jaké jsou vaše přednosti, které můžete využít nejen v profesním, ale i v osobním životě? Jak se přestat podceňovat? Na tyto i na další otázky dostanete v průběhu Skype koučinku, který je sestavený na základě zkušeností s klientkami, co nejčastěji řeší. Součástí jsou i studijní materiály a e-book: Kaizen – chci změnu.
Celkový rozsah: 6 hod. s  1-2 týdenní přestávkou.

5.) Vizuální myšlení, grafické zápisy a kreslení na flipchart
Využívám při koučování, kdy poslouchám příběhy klientek. Účastním se různých akcí, networkingů či workshopů, které graficky znázorňuji a dělám skečnouty – vizuální poznámky, které lze využít na weby, blogy či pro různé propagační materiály. Zabývám se taky vizuálním myšlením. Lze si mě objednat. Ukázky mé práce.


Chcete se na něco zeptat nebo domluvit konzultaci?

Napište mi na info@kouc-koucink.cz nebo se mi ozvěte přes SKYPE: EDUXCZ.