Zavolejte, nebo sjednejte si přímo osobní schůzku: (+420) 723 916 559

 Workshopy, webmináře a grafika na zakázku:thought-2123970_640

1.) Ovládněte sketchnoting  – workshopy Praha
Sketchnoting (skečnoting) je nový, moderní a velice zábavný způsob, jak si dělat poznámky. Je to kombinace slov, obrázků a obrazců, která vám pomůže lépe zachytit myšlenku, představivost a dokonce vás dovede k novým nápadům! Jeden obrázek vydá za tisíce slov. Přihlásit se můžete vč. aktuálních termínů zde.

2.) Jak nastartovat změnu – Youtube kanál
Různé postřehy z koučování, cvičení, tipy na čtení, kreslení – vizuální myšlení a sketchnoting. Připojte se k odběratelům kanálu.

3.) Firemní tréninky.
Aktuální kurzy z oblasti prodejních dovedností, komunikace a kreativity – vizuální myšlení/sketchnoting najdete na webu www.edux.cz.

4.) Individuální Skype výuka – Sebepoznání pro ženy (obsah)

Skype koučink Sebepoznání pro ženy vám pomůže zmapovat vaše potřeby. Víte, v čem tkví tajemství vašeho úspěchu? V čem se skrývá váš potenciál? Jaké jsou vaše přednosti, které můžete využít nejen v profesním, ale i v osobním životě? Jak se přestat podceňovat? Na tyto i na další otázky dostanete v průběhu Skype koučinku, který je sestavený na základě zkušeností s klientkami, co nejčastěji řeší. Součástí jsou i studijní materiály a e-book: Kaizen – chci změnu.
Celkový rozsah: 6 hod. s  1-2 týdenní přestávkou.

5.) Vizuální myšlení, grafické zápisy a obrázky na weby
Využívám při koučování, kdy poslouchám příběhy klientek. Vytřvářím skečnouty i na zakázku pro např. jazykové školy, softwarové firmy – vizuální poznámky, které lze využít na weby, blogy či pro brožurky či výroční zprávy. Lze si mě objednat. Ukázky mé práce.


Chcete se na něco zeptat nebo domluvit konzultaci?

Napište mi na info@kouc-koucink.cz nebo se mi ozvěte přes SKYPE: EDUXCZ.

 

Free Email Updates
We respect your privacy.
Chcete začít měnit svůj život?

Zapojte do Projektu 365 otázek. Získáte otázky a navíc i další tipy k vašemu růstu po měsíčních sadách. Malý krůček k vašemu úspěchu.

Začít můžete kdykoliv:) Tak proč ne teď?